poniedziałek, 17 grudnia 2018 Imieniny: Olimpia, Łazarz

Mardyła wraca do zarządzania?

Czy była wójt Mogilan i radna powiatu krakowskiego będzie na dyrektorskim stanowisku odpowiadać administrację oraz finanse krakowskich szkół?

W dniu wczorajszym w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Krakowa została opublikowana Informacja o wyniku naboru na stanowisko dyrektora Zespołu Ekonomiki Oświaty w Krakowie (NR REF. 1-ZEO-2017). W wyniku procedury naboru została wybrana Małgorzata Mardyła z Lusiny.
Przedmiotem podstawowej działalności Zespołu jest:
 1. prowadzenie obsługi administracyjnej, finansowej, organizacyjnej i księgowej na rzecz jednostek obsługiwanych,
 2. realizacja innych zadań z zakresu edukacji publicznej na rzecz jednostek oświatowych,
 3. prowadzenie Ośrodka Kolonijno – Wczasowego w Gołkowicach Górnych.
  / zeo.krakow.pl
Małgorzata Mardyła w latach 2000-2010 pełniła funkcję Wójta Gminy Mogilany. Przegrała wybory z Krzysztofem Musiałem, który wytykał Mardyle przede wszystkim budowę „gigantycznego” gimnazjum. Inwestycja została zaplanowana bez środków zewnętrznych i była droższa niż cały budżet gminy w tych latach – gmina nie była w stanie realizować inwestycji [fot.]. Niektóre portale informowały, że Mogilanom niemal groziło bankructwo. Skutek zerwania umowy przez wójta Musiała gmina w tym roku spłaca ponad 4,4 mln zł kary. Mardyła była kiedyś członkinią Platformy Obywatelskiej RP. W ostatnich wyborach startowała z Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Nabór był ogłoszony przez Jacka Majchrowskiego, prezydenta miasta Krakowa. To kolejna osoba z gminy Mogilany pracująca z prezydentem Krakowa – od lat bliskim współpracownikiem Majchrowskiego jest Małgorzata Okarmus, dyrektor wydziału budżetu miasta Krakowa.

Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Mogilany o gimnazjum

Stowarzyszenie Przyjazna Gmina Mogilany o gimnazjum

z

Tagi wpisu: , , , , ,

7 komentarzy

 1. Zdecydowanie najbardziej kompetentna osoba jaką mogli znaleźć.
  Mało jest osób, które odnajdują się znakomicie w każdej pracy.

 2. To jakiś żart? i co na to Szefer? 😀

 3. Jedna banda ta okarmus jak i Mardyła a co do Mardyły to zeczywiscie kpina. Ciekawe dlaczego wójt gminy za każdym razem wytyka musiałowi zerwanie umowy a ani razu nie wspomina o inicjatorce tej całej inwestycji od czego się zaczęło itp… może zna ktoś odpowiedz?

 4. Gratulacje. Musiał chciał załatwić Mardyłę i Piotrowskiego, a sam siebie załatwił.
  Kto pod kim dołki kopie sam do nich wpada. Jeden Wójt, drugi Dyrektor a on nikim.
  Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

 5. Gratulacje dla Pani Mardyły! ą to, że Szefer i Musiał ujadają jak zwykle to nic nowego, oby się wreszcie udławili tą swoją zawiścią

  • lexi masz rację Szefer i Musiał jak tylko się dowiedzieli chcieli poruszyć niebo i ziemię żeby nie dopuścić do zatrudnienia Pani Mardyły. To oni zawiadomili dziennikarzy, udzielają wywiadów. Przecież sami mogli startować do konkursu, kto im broni, ale nie, wolą obaj siać tylko zamęt. Niech się lepiej wezmą do roboty.

 6. Gratulacje dla Pani Mardyły – a te głąby to tylko pieniacze

Trackbacki/Pingbacki

 1. To nie będzie Prima Aprilis! | LOVEgmina.pl - […] Mardyła wraca do zarządzania? […]

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *