poniedziałek, 17 grudnia 2018 Imieniny: Olimpia, Łazarz

O dyrektorskich konkursach

W Bukowie, Gaju i Konarach kończą się kadencje obecnych dyrektorów szkół. W zakończonych konkursach udało się wybrać jedynie dwójkę szefów podstawówek. Nie wybrano następcy Moniki Zatorskiej, która nie chciała kontynuować swojej misji w Konarach

O sprawie informuje „Dziennik Polski”. Anna Lubaś w Gaju, a Anna Słowik w Bukowie wygrały konkursy. Bez rozstrzygnięcia zakończyły się obrady komisji w Konarach.

Nie złożyła oferty Monika Zatorska, dyrektorka SP w Konarach. Tu kandydowała jedna osoba. Ze względów formalnych, komisja nie uwzględniła jej oferty. Wójt niebawem decyzję o ponownym ogłoszeniu konkursu.
/ Będzie powtórka konkursu na dyrektora, „Dziennik Polski”

Zatorska jest bardzo innowacyjnym nauczycielem. Wspólnie z dr Aldoną Kopik stworzyła koncepcję pod nazwą Wielointeligentna edukacja dla dziecka, opartą na teorii inteligencji wielorakich Howarda Gardnera. Program „gardnerowski” był kontynuowany w Konarach.

Kto będzie dyrektorem?

Tagi wpisu: , , , , , , , , , , ,

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *