poniedziałek, 17 grudnia 2018 Imieniny: Olimpia, Łazarz

O pomocy społecznej w Świątnikach

Więcej miejsca dla urzędników, ale i lekarzy oraz dodatkowe usługi – dzisiejszy „Dziennik Polski” informuje o planowanych zmianach w ośrodku zdrowia i Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Świątnikach Górnych

Dzisiejszy GOPS znajduje się w małej przybudówce do ośrodka zdrowia. Ma zostać nadbudowany, by urzędnikom i petentom zapewnić lepsze warunki pracy.

[…] – Warunki są trudne tak dla pracowników, jak i osób przychodzących do ośrodka. Brakuje pomieszczeń do indywidualnych rozmów na przykład w sprawie przemocy, gdy ludzie niechętnie o tym chcą mówić przy kilku osobach. Staramy się zapewnić im dyskrecję i w dolnej części wygospodarowaliśmy pomieszczenie na spotkania pracowników socjalnych do indywidualnych rozmów – mówi Agnieszka Budek-Bartosz, kierowniczka GOPS-u.
Więcej miejsca w ośrodkach, Dziennik Polski

Czytaj więcej:

Więcej miejsca w ośrodkach

Tagi wpisu: , , ,

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *