poniedziałek, 17 grudnia 2018 Imieniny: Olimpia, Łazarz

Powiatowa recytacja w Mogilanach

24Już dzisiaj eliminacje powiatowe 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Organizatorem eliminacji jest Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne PRZESTRZEŃ, którego prezesem jest Agata Kubrak, była dyrektor GOK Mogilany. We władzach stowarzyszenia zasiada m.in. były wójt i dyrektor GOK – Krzysztof Musiał.

Naszymi partnerami są Towarzystwo Kultury Teatralnej, Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie, Gmina Mogilany oraz Dom Kultury ŚWIT w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy. Patronat honorowy nad 62. OKR objął Minister Edukacji Narodowej, a patronatu wraz ze wsparciem finansowym udzieliło Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wydarzenie jest finansowane w ramach dotacji udzielonej przez Powiat Krakowski w trybie otwartego konkursu ofert.
/ informacje Stowarzyszenia Przestrzeń
Eliminacje startują o godz. 9.30 w Dworze Konopków w Mogilanach. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa fotografii i wolna wymiana książek.

Tagi wpisu: , , , ,

Jeden komentarz

  1. Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Przestrzeń” otrzymało dotację z budżetu powiatu krakowskiego na Eliminacje powiatowe 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w wysokości 7000 zł . Natomiast w 2016 r. na organizację eliminacji powiatowych Stowarzyszenie otrzymało kwotę w wysokości 5 290 zł.
    Dotacje na realizację zadań powiatu krakowskiego mogą otrzymać tylko organizacje pozarządowe i podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego.
    Dotacji na konkursy recytatorskie nie otrzymają ośrodki kultury, dlatego żaden ośrodek w powiecie ich nie prowadzi, gdyż organizację konkursu powiatowego musi pokryć z własnych środków.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *