niedziela, 19 sierpnia 2018 Imieniny: Jan, Bolesław

Skandale w Biblii

Jeśli o duchownym katolickim można w ogóle powiedzieć gwiazda medialna to następny wykładowca Akademii Mieszkańców w Mogilanach taką osobą z pewnością jest. Mowa o ks. prof. Franciszku Longchamps de Bérier

Gościem następnego wykładu inicjatywy Stowarzyszenia Mieszkańców Gminy Mogilany będzie wyjątkowy autorytet w dziedzinie prawa, lubiany wykładowca, a jednocześnie ksiądz doskonale znany ze swoich płomiennych kazań, które zawsze porywają tłumy wiernych. Ksiądz profesor był lubianym kaznodzieją zarówno dla starszej, tradycyjnej części społeczeństwa oraz młodych i wykształconych wierzących. Jego reputacja mogła zachwiać się po wywiadzie dla jednego z tygodników, w którym odnosił się do metody in vitro i słynnej „dotykowej bruzdy”.

Jednak wykład Akademii Mieszkańców będzie dotyczył innej tematyki – tytuł wykładu brzmi „Skandale prawne w Biblii”.

Wykład odbędzie się w poniedziałek, 24 kwietnia o godz. 18.00 w Dworze w Mogilanach.


mogilany.info

Tagi wpisu: , , , ,

Jeden komentarz

  1. Gratuluję dobrego tekstu.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *