poniedziałek, 17 grudnia 2018 Imieniny: Olimpia, Łazarz

Weź flagę – wywieś flagę!

Już dzisiaj – w niedzielę, 30 kwietnia – w Mogilanach i innych miejscowościach gminy SMGM będzie rozdawać nasze biało-czerwone flagi

We wtorek obchodzimy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. To polskie święto wprowadzone na mocy ustawy dopiero 20 lutego 2004, obchodzone między świętami państwowymi: 1 maja (zwanym Świętem Pracy) i 3 maja (Świętem Narodowym 3 Maja). Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Mogilany będzie kontynuować akcję rozdawania chorągiewek mieszkańcom – dzisiaj po mszach w Mogilanach (9:30 i 11:00) oraz w innych miejscowościach w gminie Mogilany.


fot. 28 kwietnia / wicewojewoda Piotr Ćwik, przewodniczący RGM Grzegorzem Stokłosą wraz z mieszkańcem na Rynku w Mogilanach

 

Tagi wpisu: , , , , ,

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *